Bezpłatna analiza

Wszechstronnie analizujemy koszty związane z zakupem energii elektrycznej od właściwego miejscowo dostawcy oraz dostosowujemy wielkość instalacji zarówno pod względem zużycia energii elektrycznej, autokonsumpcji i możliwości instalacyjnych w szerokim tego słowa znaczeniu.

Dokumentacja

Zajmujemy się przygotowaniem projektu koncepcyjnego, budowlanego, wykonawczego, wszelkich uzgodnień z operatorem energetycznym. W ramach upoważnienia możemy zająć się również uzgodnieniami z właściwymi miejscowo organami publicznymi. 

certyfikowana grupa

Nasi integratorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz certyfikacje w zakresie wykonywania instalacji fotowoltaicznych.

szybkie terminy realizacji

Ilość ekip instalacyjnych sprawia, że jesteśmy w stanie rozpocząć w ofercie standardowej instalacje w terminie 21 dni od dnia podpisania umowy. W ramach szczególnych uzgodnień oraz dostępności komponentów jesteśmy w stanie rozpocząć umowę nawet w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy.

komponenty najwyższej klasy

W trakcie swoich prac korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy komponentów, które zapewniają spokojne oraz bezpieczne korzystanie z własnej elektrowni. Od konstrukcji po zabezpieczenia, falowniki i moduły – wszystkie elementy są certyfikowane.

Gwarancja i serwis

Prowadzimy biznes odpowiedzialnie. Komponenty pochodzą od producentów albo generalnych dystrybutorów, na które udzielana jest gwarancja. Na naszą usługę również udzielamy gwarancji. Opcjonalnie oferujemy również serwis dopasowany do Państwa wymagań.

Klienci Indywidualni

Transformacja w Twoim Domu

Spotkaj się z nami a my zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz do Twojego budżetu. Nasz przedstawiciel bezpłatnie spotka się z Tobą i w sposób wszechstronny dokona analizy i wstępnie dobierze moc instalacji. Następnie w ramach naszej organizacji odpowiednia komórka zweryfikuje zasadność instalacji i możliwości instalacyjne, po czym sporządzimy dla Państwa ofertę. 

Biznes

Transformacja
w Biznesie

Fotowoltaika w przypadku biznesu wskazuje jednoznacznie, że taka inwestycja się opłaca i zwraca w niesamowitym tempie. Obecnie istnieje możliwość zbudowania instalacji o mocy 150 kWp bez zgody na budowę. Jako specjaliści w tej dziedzinie sprawdzimy możliwości w Państwa firmie oraz zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. 

Rolnictwo

Fotowoltaika dla Rolnictwa

Rolnictwo jest bardzo energochłonnym sektorem gospodarki. Dużo energii zużywają zarówno hodowla zwierząt jak i uprawa produktów rolnych. Każda z działalności ma inne procesy i inne zapotrzebowanie na energię, ale jedno jest pewne – każda ma duże wydatki na prąd. Prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa wiąże się z koniecznością inwestycji w urządzenia optymalizujące produkcję oraz pokrycia stale rosnącego zapotrzebowania na energię.

TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA
W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM

W rozwiązaniu dla budownictwa wielorodzinnego proponujemy ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie prądotwórcze. Ich wydajność pozwala zasilić kontener pomp ciepła, ale również, zależnie od potrzeb, dopasować jej działanie do wymagań mieszkańców, wspólnot czy spółdzielni. Blok czy osiedle zasilane energią słoneczną? Nic prostszego. Dostarczamy technologię od najlepszych producentów na rynku.

„Zaprojektuj i wybuduj” – jesteśmy gotowi na skomplikowane projekty. Przeprowadzimy Was przez cały proces inwestycji od projektów, po uzgodnienia oraz budowę. Zapraszamy do współpracy.

WSPÓŁPRACA

ROZWIŃ SWÓJ BIZNES

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW, DEKARZY, FIRMY BUDOWLANE, FIRMY BUDUJĄCE HALE PRODUKCYJNE ORAZ BUDYNKI BIUROWE.
GWARANTUJEMY UDANĄ WSPÓŁPRACE NA WIELE LAT. WSPÓŁPRACA W RAMACH UMOWY B2B.

Energia z wiatru

Turbiny dla Biznesu i Klienta Indywidualnego

Turbiny Wiatrowe są idealnym rozwiązaniem i stanowią świetne uzupełnienie do fotowoltaiki lub jako podstawowe źródło OZE. Warunkiem niezbędnym jest sprawdzenie warunków instalacji takiego rozwiązania. Prędkość wiatru, szorstkość terenu, wysokość, zabudowania są to czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Skontaktuj się z nami a przeprowadzimy Cię przez ten proces w sposób profesjonalny. 

Lite Drewno

Drewno Klejone
Krzyżowo – CLT

Jesteśmy wykonawcą domów modułowych z litego drewna w technologii CLT. Wykonujemy budownictwo od domków wakacyjnych, jednorodzinnych, wielorodzinnych po zabudowę biurową.

Dysponujemy gotowymi projektami, ale również szyjemy projekt pod klienta.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły. Poprowadzimy Cię przez cały proces budowy domu z Twoich marzeń. Zapach drewna – uzależnia 🙂

SOL-INVESTIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS: 0000903766 | NIP: 7393954710: REGON. 389139050

Adres siedziby: 438, Różnowo, 11-001 Dywity, Polska